Zavolejte nám: +420 734 390 001
Happymum SK
Happymum

Medela náhradní Láhev / M21

190 Kč

Medela náhradní Láhev / M21

190 Kč

Univerzální láhev 150 ml bez víčka pro opakované použití je určena pro sběr, skladování, manipulaci, pasterizaci a ke krmení mateřským mlékem. Mililitrová stupnice usnadňuje měření množství odsátého mléka. Náhradní láhev není včetně šroubovacího uzávěru.

 

Láhve pro opakované použití vhodné do nemocnic

Medela náhradní láhve jsou určeny pro opakované použití také do nemocničního provozu. Jsou vhodné pro pasterizaci a standardní procesy v mléčných bankách. Byly navrženy pro bezpečné a dlouhodobé skladování mateřského mléka. Můžete odsát mléko přímo do láhve, uskladnit ji a následně Vaše dítě nakrmit tou stejnou lahví. Láhev je vyrobena z bezpečného plastu, navržená tak, aby zachovala důležité vlastnosti mateřského mléka, a je ideální pro bezpečné skladování mateřského mléka v lednici nebo mrazáku.

 

Výhody lahví

Medela náhradní láhve jsou odolné proti nárazu. Lze je použít se všemi Medela odsávačkami a savičkami, včetně systému Calmita a Calma. Tyto láhev jsou vhodná také do nemocničního provozu s tradičními sterilizačními/dezinfikačními postupy. Láhve na mateřské mléko lze mýt v myčce nádobí i ohřívat v mikrovlnné troubě a je vyrobena z bezpečných materiálů bez BPA.

  • Kompatibilní se všemi Medela odsávačkami
  •  Kompatibilní s Calmitou, Calmou a dudlíky
  •  Bez BPA
  •  Vhodné pro pasterizaci
  •  Pro opakované použití

 

Balení obsahuje:

1x Láhev (bez víčka)

Stav: skladem
 
Další produkty
náhled Medela náhled Tip na dárek pro maminku
Připoj se k nám