Zavolejte nám: +420 734 390 001
Happymum SK
Happymum

Medela Ohřívač Calesca / M22

40540 Kč

Medela Ohřívač Calesca / M22

40540 Kč

Calesca je přístroj pro suchý ohřev a rozmrazování mateřského mléka v nemocničním provozu – optimalizuje a standardizuje procesy.

 

Ohřev a rozmrazování mateřského mléka s Calescou

Navržena pro individuální péči na NJIP. Calesca je přístroj pro suchý ohřev a rozmrazování, který pomáhá optimalizovat a standardizovat procesy s mateřským mlékem za dodržení vysokých hygienických podmínek. Calesca udržuje nutriční hodnoty mateřského mléka ohřátím na teplotu, která odpovídá odsátému mléku a nevystavuje ho velkému teplu. Hygienická jednorázová vložka drží láhev nebo stříkačku na svém místě. Vyvinutá jako samostatná jednotka k lůžkům, která může být umístěna na infuzních tyčích vedle každé NJIP postele nebo na pracovní desce pro přípravu krmení. Tím se minimalizuje riziko záměny. Vzhledem k tomu, že je snadno ovladatelná, může být obsluhovaná rodiči, což podporuje zapojení rodiny do péče a flexibilní dobu přípravy krmení.

 

Výhody Calescy

Calesca pomáhá udržovat optimální nutriční hodnoty mateřského mléka a poskytuje bezpečný, hygienický a standardizovaný způsob přípravy krmení. S Calescou může být mléko ohříváno ze tří různých teplot: pokojové, chlazené, mrazené. Na ohřev v Calesce je možné použít všechny Medela láhve a většinu nádob do 250 ml, stejně jako stříkačky 1 ml - 60 ml. Po ukončení ohřívacího cyklu Calesca udržuje mléko teplé po dobu 30 minut bez narušení celistvosti mléka. Díky cirkulaci teplého vzduchu v uzavřené komoře bez vody, Calesca eliminuje riziko kontaminace.

 

  • Šetrný ohřev pomáhá zachovat živiny
  •  Podporuje zapojení rodiny do péče
  •  Flexibilní doba přípravy krmení
  •  Eliminuje riziko kontaminace
  •  Minimalizuje riziko záměny
  •  Hygienické řešení a šetří čas
  •  Pohodlné a snadné použití

 

Balení obsahuje:

1x Ohřívač Calesca
1x Síťový kabel Calesca

Stav: skladem
 
Další produkty
náhled Medela náhled Tip na dárek pro maminku
Připoj se k nám