Kolekce módy Podzim / Zima 2019 již v prodeji.

Náramek Opalit - 8 mm kuličky opalitu - z přírodních kamenů - 06

Neohodnoceno
360 Kč –19 %
naramek 1
360 Kč –19 % 290 Kč
Skladem

 Velikost opalitových kuliček: 8 mm

 Velikost náramku: univerzální - na gumičce

 Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 20 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Velikost opalitových kuliček: 8 mm

 Velikost náramku: univerzální - na gumičce

 Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 20 cm

Náramek z léčivých kamenů Opalit - náramek z Opalitu navlečený na gumičku.

Opál je nesmírně vzácný drahokam a je velmi málo nalezištěn na světě, proto se vyrábí i synteticky. Působení Opalitu je podobné jako drahého opál, avšak je jemnější.

Tento minerál ,, vrací ,, to, co dostane, čili zesiluje negativní i pozitivní energio. Opál podněcuje k záhadným snům a podporuje kreativitu. Učí loajality, upřímnosti a spontánnosti, ale je třeba dávat pozor, protože také způsobuje nestabilitu a zesiluje prožívání citových stavů, pokud nebyly předtím zmírněny. Dává chuť do života a zesiluje pocity radosti a optimismu. Přináší do života světlo a spontánní rozhodování. Rovněž v nás povzbuzuje umělecké sklony.

Odpradávna byl spojován s láskou a vášní a také s touhou a erotikou.

LÉČIVÉ ÚČINKY

Ulevuje od bolesti očí, zlepšuje zrak, stimuluje optický nerv a podporuje zrakové centrum v mozku. Reguluje vylučování inzulínu, čistí krev a zmírňuje premenstruační syndrom. Působí na vylučovací soustavu, hlavně ledviny.

ČIŠTĚNÍ A PÉČE

Náramek by měl být pravidelně čistit a nabíjet.

ČIŠTĚNÍ

Čistí se tak, že ho vložíte asi na 3-5 minut pod vlažnou tekoucí vodu (učiňte tak i před jeho prvním použitím a pak pravidelně 2-4x za měsíc dle potřeby). Pokud ho nosíte každý den tak ho myjeme častěji, ale také po nějakém konfliktu, negativní výměně energií, po energetickém útoku, po stresu a pod. Kameny absorbují do sebe energii z okolí, očištění vodou jejich zbaví negativní energie.

NABÍJENÍ

Očištěný náramek položte na čistý bílý papír, který dejte na parapet okna (nejlépe zvenčí, ale pokud se nedá, postačí i zevnitř). Na něm nechte nabít náramek celou noc při měsíčním světle (nejsilněji nabití je při úplňku měsíce, ale účinné jsou všechny jeho fáze). Některé kameny můžeme takto nabíjet i při slunečním světle, ale mnohé z nich jsou citlivé na slunce a mohli by na něm změnit své zabarvení. Nabíjení při měsíčním světle je univerzální pro všechny druhy kamenů.

 dodavatel: www.magieprirody.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tabulka velikostí