Search

Těhotenské legíny

362

Těhotenství přináší do života ženy množství změn. Kromě mnoha jiných věcí se mění i ženské tělo. Bříško roste, obvykle rostou i prsa, zaobluje se zadek i stehna. Přibírání jednoduše souvisí s těhotenstvím. A ačkoli může být někdy dost problematické udržet si trendy vzhled s velkým bříškem, při troše snahy to jistě dokážete. Možná vám v tom pomohou i naše tipy.

Odložte roztahané svetry

Nejedna budoucí maminka se během těhotenství ráda obléká do obrovských volných svetrů (často si je ženy půjčují od partnera či manžela). Volné svetry nebo partnerovy košile jsou sice možná pohodlné a cítíte se v nich dobře, ale věřte, že na kráse vám nepřidají.

Neskrývejte své bříško v neforemných nadrozměrných věcech, ale ukažte ho! Obtažené (ne však velmi těsné) trička a topy či halenky si klidně můžete dovolit i s větším bříškem. Pokud se cítíte nesvá v takových upnutých věcech, zkuste si přes to přehodit volnější svetřík nebo vestu. Pěkně a žensky budete vypadat i v topů střižených pod prsy a volně padajícími na bříško.

Dobrou volbou pro těhulky mohou být například těhotenské legíny, které se dají pěkně kombinovat s delšími svetříky či těhotenskými šaty nebo tunikami. Legíny jsou pohodlné, praktické a dají se koupit i v těhotenském provedení (upravit oblast pásu tak, aby netlačila bříško, ale přizpůsobila se jeho rostoucí velikosti) .V nabídce jsou ale samozřejmě i různé těhotenské rifle, společenské kalhoty či sukně. Vše s elastickými pásy.

Nesnažte se své těhotenství všemožně skrývat a nestyďte se za své těhotenstvím změněné tělo. Dnes je opravdu poměrně široká nabídka oblečení pro těhulky, takže každá budoucí maminka může být krásná a sexy.

Pokud v těhotenství trpíte rýmou, bolestmi hlavy nebo krku, doporučujeme navštívit stránky mediker.cz, na kterých se dozvíte o těchto nemocech více a dokonce jak s nemoci bojovat.