Search

Těhotenské plesové šaty

Těhotenské šaty

Čas oslav a večírků nikdy nespí, proto – jak jistě víte – není na škodu mít ve skříni alespoň jedny malé černé těhotenské šatytěhotenské společenské šaty. Jsou módní tutovka, která nezklame na menších ani větších událostech, no rozhodně neplatí, že by svou univerzálností měli nudit. Nápadů, jak mohou krátké šaty v černé barvě vypadat, je víc, než si možná myslíte a my vám nabízíme 5 + dalších 30 nápadů pro vaše oblékání.

Šaty s krajkou

Materiálem, který je zárukou sexappealem, je krajka. Na spodní prádle vám ji schválí každý jeden muž a stejně tak i na šatech. Krajkové zdobení oceníte ve výstřihu na rukávech nebo na konci těhotenské sukně, kde krásně vynikne její originální vzor.
TIP: Prohlédněte si více krajkové inspirace

Materiálem, který je aktuálně pasován za módního krále, respektive královnu, je kůže. Hladká, tmavá a obtažená, tak může vypadat například na vašich šatech, které se trefí přesně do žádaných trendů. Malé černé a kožené se hodí pro každou příležitost, na které chcete podtrhnout svou ženskost.

S baletní sukýnkou

Excelentní výkon Natalie Portman ve filmu Černá labuť je již téměř zapomenutý, ale baletkovské nápady v těhotenské módě přetrvávají. Nadýchané sukýnky najdete v obchodech i teď a pokud chcete, mohou zdobit i malé černé šaty. Spojíte tak hravost a eleganci zároveň.

S třpytkami

Slavnostnímu večeru patří i lesk a sláva, přičemž nemusíte dbát na fotoaparáty a hollywoodský look. Celkem postačí třpytivé šaty, které sedí všem ženám, co chtějí zažiaroť. Doslova.

S nahým zády

Nejodvážnějším dámám posouváme trend v podobě hlubokého výstřihu, ale na zadní části těla. Nahý záda je jednou z možností, jak ukázat více kůže, než jste běžně zvyklá a jak polechtat pohledy všech přítomných. Celebrity předvádění hřbetů si můžete prohlédnout v článku Nebojte se odhalit záda .
Chcete více nápadů? V galerii pod článkem najdete dalších 30 inspirací pro malé černé těhotenské šaty. Našli jste i i ty své vysněné?