Search

Těhotenské šaty

Těhotenské šaty XXL

Neobyčejné těhotenské šaty se zajímavým proložením tkaniny při dekoltu, který pomáhá dodat elegantní vzhled. Použitý materiál zajistí, že šaty rostou zároveň s Vaším bříškem.

·    Těhotenské šaty Bellis dress d259
Moderní, elegantní těhotenské šaty s velmi zajímavým střihem. Díky u spodu nasbíranému materiálu mají tyto těhotenské šaty vzhled “báňky”. U dekoltu a na rukávech je nasbíraný materiál a to dělá šaty velmi atraktivní. V pase je široká stuha, kterou můžete vázat jakkoli. Těhotenské šaty sjou ušité z měkkého, elastického a velmi pohodlného materiálu.

·    Těhotenské šaty Caprice dress d247
Originální těhotenské šaty ve stylu “baňka” (z dvojité vrstvy materiálu). Pod poprsím je jemný černý pásek, díky kterému těhotenské šaty přizpůsobíte rostoucímu bříšku. Tyto šaty můžete nosit i po těhotenství.

·    Těhotenské šaty Chilli blue dress d263a
Velmi pohodlné těhotenské šaty s nasbíranými rukávy ve stylu “kimono”. Pikantností těmto těhotenským šatům dodává vázání na zádech, díky kterému si můžete regulovat velikost výstřihu. Těhotenské šaty můžete nosit na halence nebo samostatně.

·    Těhotenské šaty Chilli dress d263b
Velmi pohodlné těhotenské šaty s nasbíranými rukávy ve stylu “kimono”. Pikantností těmto těhotenským šatům dodává vázání na zádech, díky kterému si můžete regulovat velikost výstřihu. Těhotenské šaty můžete nosit na halence nebo samostatně.

·    Těhotenské šaty Choco dress d244
Ženské a velmi sexy těhotenské šaty vhodné pro různé příležitosti. Dekolt a rukávy jsou módně mačkány po celé délce. Výstřih je zdobený falbánky. Střižení pod poprsím nádherně nechá vyniknout Vaše bříško. Těhotenské šaty jsou příjemné na dotyk.

·    Těhotenské šaty Dalia dress d260
Velmi sexy těhotenské šaty z lehce lesklého materiálu. Odlišuje se velmi moderním střihem, perfektně sedí. Perfektní na oslavy, sylvest, plesy, svatby atd.

·    Těhotenské šaty Dandy dress d246
Pěkné těhotenské šaty z lehce se lesknoucí látky, které je možno nosit samostatně nebo s libovolnou halenkou. Podle zvolených doplňků je možno šaty nosit na oslavy nebo na běžný den. Široký pás je možno vázat na různé způsoby a zároveň reguluje šířku šatů. Lehce elastický materiál garantuje svobodu pohybu. Na podšívce ze zadní strany je zip.

·    Těhotenské šaty Femi dress d243
Dámské, smyslné těhotenské šaty pěkně podtrhující vzhled postavy. Pásek vázaný na šíji dodává modelu na pikantnosti. Přehyby na bocích dávají místo na rostoucí bříško. Látka příjemná na dotyk.

·    Těhotenské šaty Flora dress d264
Elegantní, ženské těhotenské šaty s klasickým střihem s saténovým lémem. Tyto těhotenské šaty jsou vhodné jak na každodenní nošení, tak na slavnosti. Vztuha, která zdobí šaty slouží také k regulaci šířky. Lehce elastický materiál se hezky přizpůsobí postavě, zaručuje pohodlí a svobodu pohybu. Zip ulehčuje oblékání.

·    Těhotenské šaty Lovely dress d265
Velmi ženské těhotenské šaty z velmi pohodlného materiálu. Těhotenské šaty mají ozdobnou vztuhu, kerá se váže pod poprsím, díky které se šaty krásně přizpůsobí rostoucímu bříšku. Díky spodnímu volanu mají šaty dívčí vzhled.

·    Těhotenské šaty Margerita dress d251
Neopakovatelné těhotenské šaty díky stahovacímu pásu pod prsy s motivem květin. Šířku šatů je možno regulovat po celou dobu těhotenství pomocí pásku, který se nachází na zadní straně. Zajímavě střižený dekolt dává šatům zajímavý vzhled. Šaty jsou univerzální, je možno je nosit samostatně, nebo se sakem. Dvě barevné varianty: světle-šedá (na obrázku)a tmavě-šedá (o tón tmavší).

·  Těhotenské šaty Milly dress d262
Velmi originální těhotenské šaty ve stylu “baňka” (z dvojité vrstvy materiálu) s květovaným vzorem. Poprsí je lemováno jemným červeným páskem s klamerkou, díky kterému je možné regulovat velikost s rostoucím bříškem. Univerzální střih těhotenských šatu umožňuje tyto šaty nosit i po těhotenství.

·  Těhotenské šaty Tulip rose dress d267 !!! NOVINKA !!!
Velmi ženské a pohodlné těhotenské šaty s rukávy ve stylu “kimono” a výstřih ve stylu “voda”. Velmi zajímavá květinová látka a nejmodernější střih této sezóny “tulipán”. Materiál je pružný, příjemný na dotek a pěkně se přizpůsobí postavě. Šaty můžete nosit samostatně nebo můžete pod ně vzít halenku.

·  Těhotenské šaty Tulip violet dress d266 !!! NOVINKA !!!
Velmi ženské a pohodlné těhotenské šaty s rukávy ve stylu “kimono” a výstřih ve stylu “voda”. Velmi zajímavá květinová látka a nejmodernější střih této sezóny “tulipán”. Materiál je pružný, příjemný na dotek a pěkně se přizpůsobí postavě. Šaty můžete nosit samostatně nebo můžete pod ně vzít halenku.

·  Těhotenské šatyAlexa dress d268 !!! NOVINKA !!!
Elegantní, ženské těhotenské šaty s jednoduchým klasickým střihem, které jsou u spodu obšité saténovým páskem. Stuhu můžete vázat jakkýmkoli způsobem, také slouží jako regulace šířky. Lehce elastický materiál se hezky přizpůsobí postavě, zaručuje pohodlí a volnost pohybu. Zip umožňuje snadné oblékání.

·    Těhotenská sukně Charlie skirt s167
Velmi elegantní těhotenská sukně lehce do “A”, díky čemu hezky vyštíhluje široké boky. Těhotenska sukně je ušitá z měkkého materiálu, který je lehce elastický. Těhotenská sukně má zajímavé prošívání a poutka, které umožňují nosit pásek.

·    Těhotenská sukně Donna skirt SALE! S143a
Elegantní těhotenská sukně rozšířeného střihu, vhodná jak do práce tak na zvláštní příležitosti. Ozdobená tenkým páskem se sponou a elastickým pásem. Dvě barevné varianty: černá a hnědá.

·    Těhotenská sukně Flora skirt s166
Elegantní velmi ženská těhotenská sukně s širokým lémem. Elastický materiál s květovaným vzorem. K této sukni můžete vzít jakoukoliv halenku a vždy se bude hodit. Těhotenská sukně má těhotenský stahovací pás.