Zavolejte nám: +420 734 390 001
Happymum SK
Happymum

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200ml / W8

319 Kč

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200ml / W8

319 Kč

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 

Měsíčková kojenecká koupel pro Váš každovečerní rituál s miminkem. Rostlinné oleje a extrakty měsíčku pečují a vyživují jemnou pokožku již od narození. Koupel zabraňuje vysušování a chrání přirozený ochranný film pokožky.

Měsíčková dětská řada Weleda byla speciálně vyvinuta pro jemnou dětskou pokožku pro děti již od narození. Regenerační a hojivé účinky měsíčku lékařského jsou doplněny o rostlinné oleje, které společně vyživují a chrání přirozenou funkci dětské pokožky. Celá řada produktů měsíčkové péče Weleda je vhodná i na suchou, citlivou a atopickou pokožku. Weleda Měsíčková péče je maminkami jedna z nejdoporučovanější dětské kosmetiky v ČR.

Měsíček lékařský hraje v biodynamické lékárničce Weleda klíčovou roli a jednu z nejzásadnějších vstupních surovin. Pěstování měsíčku probíhá v zahradách Weleda v Schwabish Gmundu na jihu Německa. Weleda si přísně střeží zpracování měsíčku začerstva. Každé léto v červnu zahrada o velikosti jednoho hektaru rozkvete statisíci květy do oranžova. Květy se sbírají ručně a nasbírá se cca tři tuny květů, více než čtrnáct tun listů a stonků. Vše pak slouží jako základ pro více než třicet léčiv a přírodních kosmetických produktů Weleda.

Stav: skladem
 
Další produkty
náhled Weleda náhled Tip na dárek pro maminku
Připoj se k nám