Zavolejte nám: +420 734 390 001
Happymum SK
Happymum

Jak se obléci během těhotenství?

Zpravidla platí, že budoucí matky začínají vyhledávat oblečení pro těhotné ženy, když se přestávají dostávat do svých šatů.
Břicho se začne zakulacovat okolo 3-4 měsíce, přestane zapínání kalhot, sukně jsou obtáhlé. Je potřeba speciální kalhoty s bavlněným pásem přes bříško a halenky s řasením kolem živůtku.
Rady pro těhotenství
Bavlněný pás je často vybaven dodatkovou gumou, aby se zabránilo sjíždění kalhot z bříška dokud je poměrně malé.
Část kalhot má dodatečnou regulaci ve formě pásečku nebo záhybů, do kterých můžete vložit opasek. Bavlněný pás je možno nosit vysoko na bříšku, skládat na polovinu přes boky nebo volně viset. V zimě, bavlněný klínek poskytuje dodatečnou ochranu proti chladu. V létě se osvědčily 3/4 kalhoty či bederky.

Těhotenské kalhoty a sukně jsou vyrobeny z látky s elastickým vláknem, které zajistí, že se látka nekrčí a netlačí na rostoucí bříško.
Měli byste také věnovat pozornost složení a kvalitě tkaniny.
Rady pro těhotenství
V těhotenství Vaše tělo nejlépe toleruje látky z přírodních materiálů: bavlna, viskóza, len, případně s přídavkem elastanu. Happy mum používá pouze přírodní látky pocházející z Evropy. Prvek, který dává největší možnosti pro úpravu siluety je sukně. Kromě této výhody, sukýnka je obvykle více ženská, sexy a všestrannější než kalhoty.
Rady pro těhotenství
Těhotenské šaty jsou obvykle ušity s řasením kolem poprsí, které dává vzhled urostlé siluetu.
Často jsou ušity s pružnou textilií, stejně jako mikiny, tuniky a halenky. Tuniky jsou velmi populární, a kralují v obchodech nejen s těhotenstvím, protože ideálně pasují ke kalhotům a přitom zakryjí zaoblené boky.
Ty z nás, které se chtějí pochlubit svým těhotenstvím mohou nosit obtáhlé, k tělu přiléhající topy a halenky.
Kromě těhotenských topů, které jsou obvykle z předu delší, což pomáhá při rostoucím bříšku, můžeme aspoň nějaký čas nosit své staré halenky.
Pokud jsou již příliš krátké, přidají se nám speciální džínové pásy, které přikládáme na halenku, zakrývajíc její délku či spíše 'krátkost'.
Barevný pás zdůrazňuje bříško a činí z něho přednost. Můžete mít několik takových pásů a kombinovat je s halenkami nebo různými sukýnkami.

Mnohé z nás se snaží omezit vynakládání peněz na těhotenské oblečení s tím, že si často myslíme, že oblečení budeme potřebovat pouze několik měsíců. To je sice pravda, ale existuje několik 'ale'. V těhotenství bychom neměly šetřit na našem pohodlí a módním vzhledu. Není nic horšího než příliš krátké kalhoty zařezávající se do břicha nebo krátká halenka vyjíždící stále nahoru. Těhotenská móda Happy Mum je vynikající kvality, pokud Vás přestane bavit po těhotenství, můžete módu prodat na internetové aukci. Happy Mum projektuje své vzory šatů, aby se mohly nosit i po těhotenství, a to nejen v prvním týdnu, kdy se vrátite do starých kolejí, ale také v následujících měsících. Mnoho tunik a sukní má univerzální střih, empír, který se také osvědčil i po těhotenství. (Viz kapitola 'Po těhotenství').
náhled Medela náhled Tip na dárek pro maminku
Připoj se k nám