Zavolejte nám: +420 734 390 001
Happymum SK
Happymum

Medela 2x Prsní nástavec PersonalFit Flex™ / M9

420 Kč

Medela 2x Prsní nástavec PersonalFit Flex™ / M9

420 Kč

S naším novým prsním nástavcem PersonalFit Flex ™ můžete snadno přizpůsobit přiložení Vaší odsávačky mléka Medela tak, abyste pro Vás našli co nejpohodlnější a nejefektivnější polohu odsávání - bez ohledu na to, jak se během kojení Vaše prsy mění. Zcela nová zkušenost odsávání, stejně individuální jako jste Vy. Tento prsní nástavec je kompatibilní se všemi Medela odsávačkami.

 

Nový prsní nástavec PersonalFit Flex™ byl vyvinut ve spolupráci s týmem vědců a kojících maminek. Je navržen tak, aby bez námahy přilehl k tvaru Vašeho prsu a podporoval Váš tok mléka tím, že zabraňuje tlaku na mléčné kanálky. Díky tomu je pro každou ženu snazší najít polohu, ve které může co nejpohodlněji odsávat. Výsledek? Odsávání je ještě příjemnější a efektivnější - stejně individuální jako jste Vy.


Naši vědci testovali prsní nástavec PersonalFit Flex™ ve čtyřech klinických studiích s kojícími matkami. S více než 1000 odsávacími procesy dokázali prokázat zlepšený komfort a zvýšenou účinnost. Stejně jako každý produkt Medela jsou naše prsní odsávačky Flex™ navrženy tak, aby Vám usnadnily kojení, takže můžete déle Vašemu dítěti podávat jedinečné mateřské mléko.

 

  •  Úhel 105° zlepšuje přizpůsobení k prsu pro lepší tok mléka
  •  S novým prsním nástavcem PersonalFit Flex™ můžete odsát až o 11 % více mléka než s tradičními prsními nástavci
  •  Oválný tvar lze otáčet o 360°
  •  Měkký, hladký a pružný lem
  •  K dispozici ve čtyřech velikostech tunelu - náš návod pro výběr velikosti Vám pomůže najít tu správnou
  •  Vyrobeno z materiálů bez BPA

 

Balení obsahuje:

2x Prsní nástavec PersonalFit Flex

Stav: skladem
 
Další produkty
náhled Weleda náhled Tip na dárek pro maminku
Připoj se k nám