Zavolejte nám: +420 734 390 001
Happymum SK
Happymum

Medela Láhev s dudlíkem 150 ml / M15

299 Kč

Medela Láhev s dudlíkem 150 ml / M15

299 Kč

 

Medela láhev s běžnou savičkou, je univerzálním řešením pro skladování, přepravu a krmení odsátým mlékem. Obsahuje dudlík velikosti S. Náhradní dudlíky jsou dostupné ve velikostech S (0+) nebo M (3+).

 

Láhev s dudlíkem

Odsáváním a krmením mateřským mlékem můžete podpořit vývoj dítěte. Při správném zacházení obsahuje odsáté mateřské mléko všechny přirozené vitamíny a živiny, které Vaše dítě potřebuje. Medela lahve Vám umožňují kontrolovat množství mléka díky mililitrové stupnici. Tyto láhve bez použití BPA jsou kompatibilní se všemi Medela odsávačkami, takže můžete odsávat, skladovat a podávat mléko pouze pomocí jedné univerzální láhve. Savičky k lahvím jsou dostupné ve dvou velikostech a to s pomalým nebo středním průtokem. Díky tomu můžete Medela láhve na mléko přizpůsobovat věku a potřebám Vašeho dítěte, které se v průběhu růstu mění. Dodávají se s ochranným krytem, který chrání savičku na cestách.

 

Výhody skladování a krmení mlékem pouze jednou lahví

Medela láhve jsou odolné proti nárazu a jsou k dispozici ve variantu 150ml s pomalým průtokem. Náhradní savičky je možné dokoupit samostatně (S - pomalý průtok, M - střední průtok). Láhve na mateřské mléko lze mýt v myčce nádobí i ohřívat v mikrovlnné troubě a jsou vyrobeny z bezpečným materiálů bez BPA. Láhve lze použít se všemi Medela odsávačkami a savičkami.

  •  Univerzální – ideální pro odsávání, skladování, zamrazování a krmení mateřským mlékem
  •  Použijte jednu stejnou lahvičku na skladování a krmení – nedojde k úbytku vzácného mateřského mléka
  •  Snadná údržba
  •  Odolné – při pádu neprasknou ani se neroztříští
  •  Bezpečný materiál pro Vás i Vaše dítě – bez BPA

 

Obsah balení:

Balení láhev 150 ml (dudlík S):
1x Láhev 150 ml (plastová bez BPA)
1x Dudlík S
1x Víčko láhve
1x Šroubovací uzávěr láhve
1x Ochranný kryt láhve

Stav: skladem
 
Další produkty
náhled Medela náhled Tip na dárek pro maminku
Připoj se k nám